Informacje o samochodzie

  • RENAULT TRAFIC

  • Pojemność silnika spalinowego: 1997 cm³
  • Moc silnika spalinowego: 110kW 150KM
  • Rodzaj paliwa: Diesel
  • Czujniki parkowania i cofania
  • Klimatyzacja z przodu i z tyłu
240.00 zł/ za 1 dzień rozpoczęty (dni)

Uwaga

Istnieje możliwość wynajmu auta w środku tygodnia na 1 dzień za 320zł/doba przy rezerwacji telefonicznej!

Zarezerwuj już dzisiaj Renault Trafic w wersji long! Auto w tej wersji charakteryzuje się największym dostępnym bagażnikiem, dzięki czemu łatwiej jest zabrać wszystkie niezbędne bagaże. Auto dodatkowo dzięki drzwiom przesuwnym przystosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W siadanie i wysiadanie z auta jest wyjątkowo komfortowe. Samochód wyposażony jest w sporo udogodnień m.in. system EASY LINK czyli komputer pokładowy, umożliwiając sterowanie funkcjami samochodu, odsłuchiwanie wiadomości SMS, czy dyktowanie wiadomości e-mail.

W celu zadbania o bezpieczeństwo podróżnych samochody z naszej wypożyczalni zostały wyposażone w system wykrywania zmęczenia kierowcy, wspomaganie kierownicy, czujniki parkowania przód, bok i tył, lusterka boczne ogrzewane, czujnik światła i deszczu oraz kamerę cofania. W aucie znajdują się też takie udogodnienia jak klimatyzacja z przodu i z tyłu z dodatkową nagrzewnicą.

Przy wynajmowaniu auta prosimy zwrócić uwagę na parę rzeczy. Minimalny czas wynajmu auta to 3 dni. Kaucja pobierana przy wynajmie samochodu to 1000zł i zwracana jest w całości w przypadku jeżeli auto jest w identycznym stanie jak wydane. Obowiązuje umowa najmu podpisywana w momencie odbioru samochodu.  W opcji podstawowej odpowiedzialność osoby wynajmującej wynosi do 1000zł, wszystko ponad tą kwotę pobierane jest z AC samochodu. Samochód możemy dostarczyć i odebrać w promieniu 50km w cenie 400zł bądź tylko dostarczyć lub tylko odebrać w cenie 250zł. Obowiązuje system full to full fuel policy.

Dodatki do auta i usługi

Informacje dla klientów

Dodatkowe informacje