Często zadawane pytania

Aby dokonać wynajmu, zainteresowana osoba musi okazać ważne prawo jazdy na terenie Polski, swój dowód osobisty, gotówkę lub kartę debetową, bądź kredytową.
Jak najbardziej dopuszczamy taką możliwość. Aby móc zrealizować wynajem, nasz klient musi okazać nam prawo jazdy z jednego z następujących Państw: Albania, Austria, Bahamy, Bahrajn, Białoruś, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Brazylia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Demokratyczna Republika Konga, Estonia, Filipiny, Finlandia, Francja, Grecja, Gruzja, Gujana, Hiszpania, Holandia, Iran, Irlandia, Islandia, Izrael, Kazachstan, Korea Południowa, Kuba, Kuwejt, Lichtenstein, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Maroka, Monako, Mongolia, Niemcy, Niger, Norwegia, Pakistan, Polska, Portugalia, Republika Mołdawii, Republika Środkowej Afryki, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, San Marino, Senegal, Seszele, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tadżykistan, Turkmenistan, Ukraina, Urugwaj, Uzbekistan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy, Wybrzeże Kości Słoniowej, Zimbabwe.
Wyjątkiem są klienci, którzy okażą nam prawo jazdy wydane w takich Państwach jak: USA, Kanada, Japonia, Australia, Turcja. Osoby z wyżej wymienionych państw muszą dostarczyć do wglądu także prawo jazdy międzynarodowe.
Usługa wypożyczenia busa jest dostępna właściwie od pn do pt. Jeśli potrzebują Państwo busa w godzinach wieczornych lub porannych, prosimy o kontakt z infolinią. Jednakże praca po godzinach funkcjonowania wypożyczalni może wymagać dodatkowej opłaty.
Tak, minimalna granica wieku, od której mogą Państwo wynająć u nas busa to 20 lat. Wymagamy także rocznego doświadczenia w jeździe, co sprawdzamy na podstawie otrzymanego prawa jazdy.
Wszystko zależne jest od miejsca odbioru i zwrotu naszego busa. Jeśli bus jest oddawany w to samo miejsce, z którego został odebrany, wtedy stosujemy minimalny okres w postaci jednego dnia na wypożyczenie. Jednak zamówienie musi zostać złożone telefonicznie, a nie przez stronę. Jeśli jednak zwrot ma miejsce w innej lokalizacji, wtedy możemy wymagać okresu minimum 3 dni dla wynajmu.
Nie, nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat podczas wynajmu. Podczas odbioru auta, otrzymują Państwo informację na temat końcowej ceny wynajmu.
Niestety nie. Wynajmując BUS-a, biorą Państwo wyłączną odpowiedzialność za jego obsługę. Istnieje jednak możliwość dopisania dodatkowych kierowców, co wiąże się z dodatkową kwotą 15zł na dobę, za każdego dopisanego kierowcę.
Tak, udostępniamy naszym klientom specjalną opcję, dzięki której mogą Państwo wyjechać do większości krajów będących członkami Unii Europejskiej i strefy Schengen.
Nie, podczas wynajmu nie stosujemy limitu kilometrów. Limit kilometrów jest natomiast zastosowany podczas długoterminowych umów (powyżej 1 miesiąca).
Oczywiście, zawsze istnieje możliwość przedłużenia umowy, jeśli tylko auto jest dostępne. Aby przedłużyć umowę, należy skontaktować się z biurem i rozliczeniem za kolejny dzień najmu z góry.
Tak, zwyczajowo pobieramy 1000zł kaucji. Kaucja jest pobierana jest najpóźniej w dniu odbioru auta i w przypadku bezproblemowego użytkowania zwracana w całości w terminie do 3 dni.
W wypożyczalni funkcjonuje system full to full. Czyli biorąc auto, samochód zatankowany jest do pełna i należy zwrócić auto z pełnym bakiem.
Tak w godzinach pracy wypożyczalni. Dostępny jest wariant dostarczenia i odbioru auta w promieniu 50km od siedziby firmy w cenie 400zł lub tylko dostarczenie bądź tylko odbiór za 250zł.
Tak, niezależnie od formularza wstępnej rezerwacji na stronie istnieje konieczność podpisania umowy, ponieważ do umowy potrzebne są bardziej szczegółowe dane.