CO WARTO ZOBACZYĆ W SZCZECINIE WYNAJMUJĄC BUSA

Szczecin to piękne miasto, które daje nam bardzo dużo możliwości turystycznych do wykorzystania. Od nas zależy, jak spędzimy czas w Szczecinie. Niemniej jednak możemy znaleźć kilka ciekawych lokalizacji, dzięki którym będziemy mogli uatrakcyjnić sobie wyjazd do Szczecina. Poniżej lista miejsc, które powinniśmy stanowczo odwiedzić w Szczecinie. Zapraszamy do jej sprawdzenia!

Zamek Książąt Pomorskich – punkt obowiązkowy w Szczecinie!

Zamek Książąt Pomorskich jest jednym z bardziej rozpoznawalnych miejsc na mapie Szczecina. Nic dziwnego, zamek mieści się w przepięknej lokalizacji, w sercu Szczecina i jest jednym z podstawowych punktów, które powinniśmy odwiedzić podczas naszej wycieczki po Szczecinie.

Duży i wygodny parking pozwoli nam bez problemu umieścić busa za odpowiednią opłatą w pobliżu tego zamku. Dzięki temu będziemy mieć na oku sprzęt, który wcześniej wynajęliśmy. Jest to także bezpieczne miejsce do pozostawienia naszego busa, który na pewno nie zostanie odholowany, jeśli tylko uiścimy stosowną opłatę za nasz pobyt na placu.

Wały Chrobrego i wyspa Grodzka – jedyne w swoim rodzaju miejsce w Szczecinie

Jeśli szukamy pięknych miejsc z widokiem na wodę i chcemy mieć dostęp do historycznego zarazem miejsca, Wały Chrobrego i wyspa Grodzka są miejscem, które koniecznie musimy odwiedzić. Wszystko z uwagi na fakt jak piękne jest to miejsce i jak wiele ma nam do zaoferowania pod względem turystycznym. Wały Chrobrego i wyspa Grodzka są miejscami bardzo docenionymi przez turystykę z Polski i nie tylko. Każdy, kto pojawia się w Szczecinie, powinien odwiedzić to piękne i charyzmatyczne miejsce, które stanowi idealną propozycję na nasz wypoczynek w Szczecinie.

Jezioro Szmaragdowe – dla fanów natury!

Jeśli jednak nie jesteśmy za miejską aglomeracją i bardziej szukamy miejsc związanych z naturą, jest to propozycja jak najbardziej skierowana w naszą stronę. Znane Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie jest kolejnym, bardzo istotnym punktem na mapie tego miasta. Jest to piękne miejsce, które łączy w sobie naturę i daje możliwość wypoczynku w cichym i bardzo spokojnym miejscu. Jeśli jesteśmy fanami natury, powinniśmy odwiedzić to miejsce. Nie rozczarujemy się jego atutami.

Jeśli chodzi o zaparkowanie naszego busa, również nie będzie z tym problemu. Specjalny parking pozwoli nam wykupić sobie miejsce, dzięki któremu będziemy mogli w spokoju pozostawić wynajętego busa. Dzięki temu nasze auto zostanie bezpieczne zdeponowane na lokalnym parkingu, przynależącym do jeziora.

Jasne Błonia – miejsce spotkań ludzi z całej Polski

Jeśli szukamy miejsca, w którym możemy spędzić czas z bliskimi w Szczecinie, mamy na myśli Jasne Błonia. Jest to piękne miejsce, które daje nam możliwość korzystania ze spotkań na wolnym powietrzu. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy szukają czegoś wyjątkowego i chcą spędzić więcej czasu w jednym miejscu. W Szczecinie każdy chodzi na Jasne Błonia, ponieważ jest to miejsce wyjątkowe, które pozwala nam na skorzystanie z uroków natury w sercu samego miasta.

Oczywiście jak w poprzednich przypadkach, Jasne Błonia mają obok dostępne parkingi miejsce, które wymagają jednak znalezienia miejsca. Jeśli jednak uda nam się odnaleźć jedno wolne miejsce, możemy pozostawić naszego busa. Pamiętajmy jednak o wniesieniu opłaty a także o sprawdzanie, czy nie stoimy na zakazie. Jest to bardzo istotne, ponieważ jednak poruszamy się po centrum miasta i możemy być odholowani, jeśli nie uiścimy opłaty bądź zaparkujemy w złym miejscu.

Jezioro Głębokie – prawdziwe jeziorko z dostępem do plaży

Chcąc wykąpać się w Szczecinie i skorzystać z uroków prawdziwego jeziorka, jak najbardziej wybieramy Jezioro Głębokie. Jest to miejsce turystyczne, które pozwala na wypoczynek na plaży, bądź przy niej. Wszystko zależne jest od dostępnego miejsca, ponieważ Szczecinianie bardzo chętnie ruszają w to miejsce i meldują się w słoneczne dni od rana. Warto jednak spróbować pojechać w to miejsce, jeśli liczymy na prawdziwy wypoczynek, związany z opalaniem bądź chęcią kąpieli.

Jezioro Dąbie – kolejne, piękne jezioro na mapie Szczecina

Ostatnie Jezioro Dąbie jest także miejscem turystycznym, które śmiało można polecić wszystkim osobom, które liczą na udany wypoczynek nad wodą.

Komentarze (Brak komentarzy)